مهران کرمی
تسهیلگر

مهران دانشجوی دکترا مدیریت کارآفرینی گرایش کسب و کار در دانشگاه تهران ،دارای لیسانس مهندسی کامپیوتر و ارشد مدیریت استراتژیک است و پژوهشگر برتر، دانشجوی نمونه و مدرس دانشگاه تهران است. او نویسنده کتاب کارآفرینی نوآورانه و به عنوان مربی در رویدادهای استارتاپی و کارآفرینی و شتاب دهنده ها فعالیت دارد و مدیر توسعه بازار استارتاپ های بخوان و نیک استارتر و به عنوان مدیر work space استارتاپ لند سریر مشغول است.

فرجام مهدوی
منتور

فرجام بنیانگذار *نوبت میخوام* و مدیر عامل فرجام رایان است. او کارشناسی ارشد طراحی و تولید نرم افزار را دارد. عاشق برنامه نویسی و علاقه فراوانی به یادگیری و کار تیمی دارد. او همچنین علاقه مند به تکنولوژی های جدید و فناوری های روز کامپیوتر و مطالعه متون انگلیسی و ترجمه آن ها است. مدت هاست که برنامه نویسی #c را به صورت تخصصی با asp.net mvc و Html5 و css3 و javascript و jquery و ...ادامه میدهد

توحید قهرمانی
منتور

سردبیر رسانه اکوسیستم. عاشق رسانه و وب و مدت هاست که با رسانه های مختلف کشور در زمینه های تولید محتوا و مشاور جذب مخاطب همکاری دارم. کلیک برای من و همه اعضای تیم، زندگی سومه و تمام تلاشمون اینه که شما رو از به روزترین مطالب و اخبار دانش و فناوری آگاه کنیم.

علیرضا اسدی
منتور

بنیانگذار و مدیرعامل موبایل‌‌کمک Www.MobileKomak.com
۱۰ سال سابقه کار مدیریت اجرایی در شرکت های خارجی: پپسی اینترنشنال و هواوی تکنولوژیز.
کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی گرایش نوآوری، دانشگاه علوم تحقیقات.

کیارش عباس زاده
منتور

کیارش بنیانگذار زود فود است که امروز به اسنپ فود معروف است. او مربی کسب و کار است و دائما درحال یادگیری و با تجربیات خود به شرکت ها کمک می کند تا سریعتر رشد کنند و سود بیشتری به دست آورند. تخصص اصلی او مدیریت تجارت الکترونیک و توسعه کسب و کار های اینترنتی در زمینه بازاریابی وفروش است. از خصوصیات شخصی او می توان به آرامش، هدفهمندی، تعهد و قدرت تصور زیاد اشاره کرد.

طاهر حکمت فر
منتور

طاهر دانشجوی دکترای مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه تهران و مدیر محصول اپلیکیشن روبیکا است. عشق به کارآفرینی باعث شده تا او همزمان با تحصیل در این حوزه نیز فعال باشد. مشاوره و فعالیت در چند تیم استارتاپی مثل سلامت یار و تلیار و راه اندازی استارتاپ جدید زیر نظر شتابدهنده آواتک از جمله فعالیت های اوست. تخصص اصلی وی تحلیل و طراحی سیستم های نرم افزاری است. او عاشق یادگیری و کسب تجربه های جدید است و از هر فرصتی برای افزایش دانش خود استفاده می کند.

سید محمد امین جوادی
منتور

سید محمد امین تیم لیدر فنی و توسعه‌دهنده نرم افزار است و با چندین استارتاپ و شرکت‌ داخلی و بین‌المللی همکاری کرده است. حل مشکلات به کمک راه‌حل‌های فن‌آورانه، بستر فعالیت‌هایش را شکل می‌دهد. هم‌اکنون او هم‌بنیان گذار استارت‌آپ دنگی‌پال و مدیر فنی آن است.

معین معین زاده
منتور

مشاور و طراح در زمینه کسب وکار های نوین است. فارق التحصیل مهندسی صنایع و دانشجوی ارشد بهینه سازی سیستم ها.علاقه مندی و استعدادش در زمینه طراحی باعث شد که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کند . و بالاخره در سال 1387با طراحی لوگوی خلیج فارس و ثبت آن به عنوان اثر ملی توانست این روند را تسریع کند .او بعد ها به عنوان کاریکاتوریست در مجلات و روزنامه هایی چون بشارت نو و همشهری و ....فعالیت داشت . در سال 1392 به دلیل علاقه مندی به زمینه بازی سازی شروع به همکاری با استودیو ها در زمینه طراحی بازی سازی و گیم پلی کرد که از جمله پروژه های موفق او بازی مسترمخ است . بعد ها با توجه به تجربه کاری خود در زمینه طراحی و تبلیغات وهمچنین رشته تحصیلی خود شروع به فعالیت در زمینه مشاوره کسب و کار ،طراحی بوم کسب کار ،برندینگ کرد که ازحمله این کارها :مدیربازرگانی مجموعه بین المللی آوروپلاست ، مدیر عامل و موسس برند آموزشی رتبه و در حال حاضر مدیرومشاورواحد تحقیق و توسعه شرکت تجارت الکترونیک تکآمد (پروژه فیوگیت ) است .

منصور خضرائي منش
داور

منصور دانش آموخته سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان و دانشگاه صنعتی شریف است. او کارشناس فن آوری اطلاعات ، کارشناس خبره کسب و کارهای نوپا و مدیر ارشد اجرایی و عملیاتی است و مشاوره سازمانی در زمینه راهبرد و اجرا نیز میدهد. از سوابق استارتاپی منصور مربی گری و داوری در استارت آپ ویکند اصفهان ، استارت آپ ویکند دانشگاه صنعتی شریف و دوره های استارت آپ ویکند تهران میباشد. همچنین دارای سابقه چندین دوره سخنرانی در اتاق بازرگانی اصفهان و سخنران توریسم آپ تهران است.

كاوه گودرزى
داور

مديرعامل شتابدهنده جهش و سرمايه گذار مرحله اوليه در استارتاپها . در بيزينس شتابدهى، موفقيت ما با كمك به رشد و پيشرفت استارتاپها محقق ميشه و اين دليلى هست براى اينكه روزى ١٠ تا ١٥ ساعت كار كنم، بدون اينكه خسته بشم!

امین پیله چی
داور


در حال حاضر مدیر برندینگ و مارکتینگ MSI در ایران

علاقه مند به بازار و کسب و کار های نوپا
سوابق مهم:
مدیر اجرایی پروژه تامین اجتماعی
مدیر بازرگانی و قراردادهای کارگزاری بانک اقتصاد نوین و پاسارگاد
موسس و مدیر علمل شرکت فناوری اطلاعات ١٣
عضو فناور واحد ICT پارک علم و فناوریعهده دارد.